THEO LOUNGEWEAR

THEO презентує перший дроп лаунж-одягу за мотивами колекції Літо'21 INNER ATLAS. Дроп включає в себе унісекс асортимент - футболки, худі, шорти, і штани декількох моделей. Речі представлені в ключових кольорах та колекційних принтах, розроблених командою THEO із залученням локальних ремісників. Знакові принти - необарокко, рептилія та ромби - наносяться на трикотажні полотна вручну, використовуючи екологічні та максимально безпечні барвники.

 

 

Для зйомки компейну THEO lounge wear бренд запросив юних моделей, які роблять свої впевнені кроки на світовому подіумі. Саме їх юність і чуттєвість уособлюють той самий Young creative attitude - ДНК THEO.

 

 

Висхідна зірка Віра Богуш взяла участь у показах двох сезонів та кампейні Prada, а також у круїзному показі Christian Dior. Глібом Диким цікавляться Saint Laurent та OFF-WHITE.

 

 

Основні моделі: оверсайз худі, худі на застібці-блискавці, футболки декількох видів, лонгсліви, майки, мікро-шорти, міні-шорти, бермуди, штани.

 

 

Тканини: високоякісний та органічний трикотаж.

 

 

Кольори та принти: білий, чорний, соковитий колір молодої трави, аметистовий, яскрава маджента; принт із контрастним з'єднанням білих ромбів на чорному тлі; принт, що іронічно імітує вишукану шкіру рептилії; принт з контрастними білими елементами необароко на чорному тлі та з чорними елементами на білому тлі.

 

 

Ручна шовкографія еко-сертифікованими водяними фарбами.


Над зйомкою кампейну працювали:
Фотограф: Ярослав Бугаєв
Стиліст: Маша Сивякова
Зачіски та макіяж: Олександра Вєтрова
Моделі: Віра Богуш @ Icona Model Management, Гліб Дикий @ BOYS BOYS Management
Продюсер: Діана Мельникова
Помічник стиліста: Ірина Корсак

 

 

 

 

 

Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.