ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

У нас є 14-денна політика повернення, що означає, що у вас є 14 днів після отримання вашого товару, щоб запросити повернення.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути в тому ж стані, в якому ви його отримали, неношений або невикористаний, з бірками та оригінальною упаковкою. Вам також знадобиться квитанція або підтвердження покупки.

Щоб почати повернення, ви можете написати нам на пошту hello@iwanttheo.com, вказавши:

• Причини повернення

• Фотографії продукту, якщо він пошкоджений.

Якщо ваше повернення буде прийняте, ми надішлемо вам інструкції про те, як і куди надіслати посилку. Товари, надіслані нам без попереднього запиту, не будуть прийняті.

Ви завжди можете зв'язатися з нами по будь-якому зворотному питанню через електронну пошту hello@iwanttheo.com

 

Пошкодження та дефекти

Будь ласка, перевірте своє замовлення при отриманні та негайно зв'яжіться з нами, якщо у товарі виявлено дефект, він пошкоджений або якщо ви отримали не той товар, щоб ми могли оцінити проблему та виправити її.


Винятки / товари, що не підлягають поверненню
Деякі типи предметів неможливо повернути, наприклад, нестандартні продукти (спеціальні замовлення або персоналізовані предмети).


Обмін
Найшвидший спосіб переконатися, що ви отримаєте те, що хочете, - це повернути товар, а після того, як повернення буде прийнято, здійснити окрему покупку для нового продукту.


Повернення
Ми повідомимо вас, як тільки отримаємо і перевіримо ваше повернення, і повідомимо, чи було повернення схвалено чи ні. У разі схвалення вам буде автоматично повернено початковий спосіб оплати. Пам'ятайте, що вашому банку або емітенту кредитної картки може знадобитися деякий час, щоб обробити та здійснити повернення.