ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

У нас є 14-денна політика повернення, що означає, що у вас є 14 днів після отримання вашого товару, щоб запросити повернення.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути в тому ж стані, в якому ви його отримали, неношений або невикористаний, з бірками та оригінальною упаковкою. Вам також знадобиться квитанція або підтвердження покупки.

Щоб почати повернення, ви можете написати нам на пошту hello@iwanttheo.com, вказавши:

• Причини повернення

• Фотографії продукту, якщо він пошкоджений.

Якщо ваше повернення буде прийняте, ми надішлемо вам інструкції про те, як і куди надіслати посилку. Товари, надіслані нам без попереднього запиту, не будуть прийняті.

Ви завжди можете зв'язатися з нами по будь-якому зворотному питанню через електронну пошту hello@iwanttheo.com

 

Пошкодження та дефекти

Будь ласка, перевірте своє замовлення при отриманні та негайно зв'яжіться з нами, якщо у товарі виявлено дефект, він пошкоджений або якщо ви отримали не той товар, щоб ми могли оцінити проблему та виправити її.


Винятки / товари, що не підлягають поверненню
Деякі типи предметів неможливо повернути, наприклад, нестандартні продукти (спеціальні замовлення або персоналізовані предмети).


Обмін
Найшвидший спосіб переконатися, що ви отримаєте те, що хочете, - це повернути товар, а після того, як повернення буде прийнято, здійснити окрему покупку для нового продукту.


Повернення
Ми повідомимо вас, як тільки отримаємо і перевіримо ваше повернення, і повідомимо, чи було повернення схвалено чи ні. У разі схвалення вам буде автоматично повернено початковий спосіб оплати. Пам'ятайте, що вашому банку або емітенту кредитної картки може знадобитися деякий час, щоб обробити та здійснити повернення.
 

Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.